Aleksandra Jakubowska

 

Instruktor szkolenia psów, etolog, swoją wiedzę na temat psów rozwija od 2013 roku uczestnicząc w seminariach, warsztatach i konferencjach o tematyce przede wszystkim komunikacji, pracy węchowej, treningu i obedience. W pracy z psami i ich opiekunami skupia się przede wszystkim na relacji i rolach w grupie społecznej, wpływie stanu emocjonalnego obu stron na wspólne funkcjonowanie w życiu codziennym i treningu oraz komunikacji. Zafascynowana pracą węchową z psami (tropienie użytkowe, detekcja zapachu). Prywatnie opiekunka dwóch psów: wielorasowca Wedla oraz posokowca bawarskiego Brownie (Morna Airgialla). Na co dzień prowadzi zajęcia w szkole Psim Nosem działającej na terenie województwa zachodniopomorskiego.

 CZYM JEST AKADEMIA TRENERA?

...to cykl seminariów dedykowany instruktorom szkolenia psów, zoopsychologom, pasjonatom szkolenia zwierząt, którzy pragną rozwijać swój warsztat, wiedzę i umiejętności pod okiem doświadczonych praktyków.

 Tropienie użytkowe z Olą Jakubowską 25-27.03.2022r.

Koszt uczestnictwa w seminarium:

 

 

Uczestnik z psem : 400 zł

 

 

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

8 miejsc dla uczestników z psem

 

 

W cenie seminarium organizator zapewnia poczęstunek, ciepłe oraz zimne napoje.

 

Miejsce organizacji warsztatów : Gdańsk

 

 

 

 

Twój e-mail:
Zgłoszenie na seminarium:
Moje doświadczenie
Uczestnictwo psa
Dane do faktury
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Wysłanie wypełnionego formularza jest tożsame z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w ramach rekrutacji na dany kurs zgodnie z pkt 32, pkt 42, pkt 43, pkt 171 preambuły, art. 4 pkt 11, art. 5 ust. 1 lit. b, art. 7 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - Dz.U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1

Lokalizacja seminarium:

 

Łapino Kartuskie koło Gdańska

Zajęcia odbywać się będą na ogrzewanej salce oraz na pobliskim placu na świeżym powietrzu. Istnieje możliwość rezerwacji noclegu na miejscu oraz skorzystania ciepłych posiłków.